DIAMENTY FORBESA 2023 – Rex-Bud

Jak już wspominaliśmy Rex-Bud Budownictwo jest po raz kolejny Laureatem rankingu miesięcznika Forbes DIAMENTY FORBESA 2023 💎 w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln zł w województwie łódzkim! 🏆 

Diamenty FORBESA to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość ich majątku.

18 maja na uroczystej Gali otrzymaliśmy wyróżnienie, które jest dla nas ogromnym sukcesem, w szczególności, że na miano Diamentowych spółek mogło zasłużyć tylko 0,25% ogółu liczby firm zarejestrowanych w Polsce (jak podaje artykuł Forbes).

Firmę z dumą reprezentowali Pan Adam Duszyński – Prezes Zarządu oraz Pan Robert Karczewski – Współwłaściciel i Dyrektor Finansowy. Nasze działania przyniosły niesamowite rezultaty. Serdecznie dziękujemy przede wszystkim Pracownikom za zaangażowanie i pracę. To właśnie dzięki Wam wspólnie możemy osiągać takie cele!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać o nas artykułu w Forbes to klikajcie w link 👉 https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/rex-bud-budownictwo-inwestycje-zadowolonych-klientow/b7rewc1

Dwóch mężczyzn na gali Diamentów Forbes 2023