Kim jesteśmy?

Jako Rex-Bud Budownictwo jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale specjalizującą się w Generalnym Wykonawstwie inwestycji przemysłowych, magazynowych, logistycznych, handlowych i innych.

Ponad 28 lat doświadczenia

Jako Generalny Wykonawca działamy na rynku budowlanym od 1995 roku. Zbudowaliśmy ponad milion metrów kwadratowych powierzchnii realizacji przemysłowych. 

Projekty szyte na miarę

Naszym klientom oferujemy realizację w systemie „zaprojektuj i wybuduj” dbając o jakość, terminowość i dopasowanie do wymagań na każdym etapie powstawania inwestycji. 

Inwestujemy w Środowisko

Nasze otoczenie nie jest nam obojętne – dlatego inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania i technologie (takie jak odnawialne źródła energii) i nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, by zminimalizować nasz wpływ na środowisko naturalne. 

CO nas wyróżnia?

Własne biuro projektowe

Posiadamy własne biuro projektowe zajmujące się tworzeniem koncepcji dostosowanej do wymagań inwestora i charakteru obiektu oraz ograniczeń wynikających z konkretnej lokalizacji, prawa lub innych czynników. W procesie projektowania wykorzystujemy najbardziej innowacyjne oprogramowanie takie jak Autodesk Autocad, Autodesk Robot Analysis Professional, Tekla Structures.

Najlepsi specjaliści

Każda budowa, każda hala, każda realizacja przemysłowa jest inna - posiada inne ograniczenia, wymagania, przeznaczenie i oczekiwania. Przez cały okres realizowania inwestycji nasi wysoko wyspecjalizowani profesjonaliści wykorzystują swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe dbając o kompletną koordynację, jakość, terminowość, bezpieczeństwo i zgodność z założeniami wykonywanych przez nas projektów i budów.

Dostarczamy pełną dokumentację

Nasza obsługa inwestora często zaczyna się już w momencie wyszukiwania działki.
Dostarczamy pełną dokumentację architektoniczną, wielobranżową i wykonawczą. Zajmujemy się uzyskiwaniem zgód, warunków i pozwoleń już od pierwszych etapów realizacji aż do uzyskania Pozwolenia na Użytkowanie.

Generalny wykonawca z doświadczeniem

Przez ponad 28 lat wybudowaliśmy wiele hal produkcyjnych, hal magazynowych, hal logistycznych, hal przemysłu spożywczego, hal handlowych, hal sportowych, stacji kontroli pojazdów, budynków biurowych i wielu innych budynków przemysłowych. Nabyte w ten sposób kwalifikacje pozwalają nam bez obaw brać pełną odpowiedzialność za przebieg, jakość i terminowość inwestycji.

Optymalizacja, nowoczesność i ekologia

Jako Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych każdorazowo proponujemy naszym Klientom sprawdzone rozwiązanie techniczne opracowane przez nasz zespół projektantów. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, znakomite parametry izolacyjności akustycznej i termicznej, a także niskie koszty utrzymania oraz bezawaryjne użytkowanie realizowanych przez nas hal stalowych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i materiały stworzone z myślą o środowisku, minimalizując wpływ inwestycji na naturę (np. korzystając z odnawialnych źródeł energii).

Firma odpowiedzialna społecznie

Jako Rex-Bud Budownictwo staramy się wspierać różnorodne lokalne inicjatywy i dbac o najbliższe otoczenie. Staramy się wyrazić naszą filozofię i swoistą etykę prowadzenia działalności, która zakłada współistnienie i dużą synergię biznesu z jego otoczeniem społecznym i sztuką.
W ostatnim czasie wspieramy takie inicjatywy jak Czarnoleski Festiwal Sztuk oraz Pasjonaci Kolarstwa Andrespol.

Poznaj naszych Klientów

ZAUFALI NAM

Potrzebujesz generalnego wykonawcy?

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w zakresie budownictwa przemysłowego – z przyjemnością przedstawimy dokładniej naszej możliwości i przygotujemy konkretną ofertę!

Logo grupa rexbud
Rex-bud Budownictwo - siedziba, biuro, ulica NIeszawska w Łodzi

GRUPA REX-BUD – to efekt naturalnego rozwoju kierunków działalności REX-BUD Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A., która to spółka jako pierwsza położyła podwaliny pod GRUPĘ

GRUPA to blisko współpracujące ze sobą firmy, często wspólnie dbające o jakość obsługi Inwestora na różnych płaszczyznach.