KARIERA

Buduj z nami swoją przyszłość!

Jesteśmy firmą, w której będziesz znał swoje obowiązki, a wyzwania będą na Ciebie czekały na każdym kroku. Z nami poznasz znaczenie słowa sukces i kariera. Jesteśmy zgranym zespołem, potrafimy dzielić się smutkami i radościami, pomocną dłoń poda Ci każdy z nas.

Nasza praca sprawia nam przyjemność.

Jeśli szukasz wyzwań i wiesz czego chcesz, być może Rex-Bud jest brakującym ogniwem w Twoim CV. U nas znajdziesz wyzwania, rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz miał szansę na pracę w komfortowych warunkach, które zapewnia nasze biuro w Łodzi. Budynek i jego wnętrze wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami i gwarantująca kreatywną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@rexbud.com.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które chcesz aplikować. List referencyjny mile widziany.

 

Do naszego zespołu obecnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Kierownik zespołów budów

Kierownik budowy

Kierownik kontraktu

Inżynier budowy

Inżynier ds. ofertowania i przygotowania produkcji w branży ogólnobudowlanej

Asystent Projektanta | Konstruktor

Architekt | Architekt prowadzący

Asystent Architekta

Administratorem danych osobowych jest Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Nieszawskiej 6/8, 93-119 Łódź.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotu, dla którego prowadzona jest rekrutacja. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek i zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgoda na przetwarzanie wizerunku i na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@rexbud.com.pl , co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Od 2022 roku uczestniczymy w największym programie stypendialnym w Polsce – Młodzi w Łodzi. Jako łódzka firma chętnie angażujemy się we wszelkie lokalne inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju naszego regionu i wspierają utalentowanych, młodych ludzi. Stypendium Rex-Bud Budownictwo w wysokości 7.200 PLN otrzymała Julia Piątek – studentka III roku Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Kierunku Architektura na Politechnice Łódzkiej. Beneficjentce gratulujemy!

młodzi w łodzi

Benefity

Opieka medyczna

inicjatywy dobroczynne

Wyjazdy integracyjne

Karta multisport

Szkolenia i kursy

Możliwość uzyskania uprawnień

atrakcyjne wynagrodzenie

Nowoczesne i Komfortowe Biuro

Program rekomendacji pracowników