Generalny WYkonawca

Wielkopowierzchniowych
Inwestycji Przemysłowych

PROJEKTOWANIE HAL

Posiadamy własne biuro projektowe, które pozwala nam przedstawiać funkcjonalne i dopasowane do potrzeb inwestora projekty hal przy jednoczesnym zachowaniu dużej elastyczności reagowania i otwartości na ewentualne zmiany podczas etapu wykonawstwa.

BUDOWA HAL

Specjalizujemy się w budowie hal: produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, handlowych, przemysłu spożywczego i obiektów biurowych wraz z przyległą infrastrukturą.

ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ

Oferujemy możliwość kompleksowej obsługi inwestora w systemie "Zaprojektuj i wybuduj".
Zajmujemy się wtedy całym procesem powstawania hali od wstępnej koncepcji oraz projekt i pozwolenia, przez kompletną realizację budowy, aż do uzyskania PnU.

Co nowego?

AktuALNOŚCI

Projekt "jak powstaje hala?"

Aby przybliżyć  specyfikę pracy firmy Rex-Bud Budownictwo uruchomiliśmy projekt www.wirtualnabudowa.pl, gdzie udostępniamy systematycznie materiały wizualne z jednego z naszych większych projektów – hali logistyczno-magazynowej znajdującej się w centrum Polski.

Realizacja DECORA

Powstaje nowa hala magazynowa wraz z budynkiem biurowo socjalnym  dla Decora w Środzie Wielkopolskiej. 

Budowa 23 600 m2  hali trwa! Prace rozpoczęły się w sierpniu 2021 – już niebawem mamy nadzieję na pierwsze materiały wizualne dokumentujące przebieg prac.

Wspieramy!

Poza oczywistym rozwojem biznesu i kształtowaniem naszej pozycji na rynku jako Generalnego Wykonawcy hal przemysłowych systematycznie wspieramy różnorodne inicjatywy i organizacje – naszymi ostatnimi działaniami objęty został Czarnoleski Festiwal Sztuk i Pasjonaci Kolarstwa Andrespol, a także:

– wieloletni sponsor Łódzkiego festiwalu muzyki filmowej;

– pomysłodawca i główny organizator koncertu „Z miłości do…” (z udziałem takich gwiazd jak np. Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Stanisław Tym, Maria Czubaszek, Olek Grotowski czy Tadeusz Woźniak);

– główny sponsor i organizator wystawy malarskiej zatytułowanej „Oblicza Kobiety… Świat Almodovara. Malarstwo” (Galeria Chimera) bardzo utalentowanej łódzkiej malarki Katarzyny Dąbrowskiej – prace malarki znajdą Państwo na stronie http://www.dabrowska.art.pl/

Systematyczne informacje na temat naszych działań udostępniamy na naszych profilach social media.

1
ZAKOŃCZONE PROJEKTY
0 mln +
ZBUDOWANYCH METRÓW KWADRATOWYCH​
2
Lat doświadczenia
1
Zadowolonych klientów
Budujemy nową halę magazynową dla CLM Park!
Czytaj więcej

Budujemy nową halę magazynową dla CLM Park!

Już w sierpniu 2021 rozpoczęliśmy pracę nad powstaniem kolejnej hali magazynowej o powierzchnii 3000m2 na terenie CLM Park Lućmierz.

Diamenty Polskiego Budownictwa 2021
Czytaj więcej

Diamenty Polskiego Budownictwa 2021

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy zakwalifikowani do tytułu “Diament Polskiego Budownictwa 2021” i do otrzymania statuetki o tym samym tytule.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jako Rex-Bud Budownictwo jesteśmy firmą o wyłącznie polskim kapitale specjalizującą się w Generalnym Wykonawstwie inwestycji przemysłowych, magazynowych, logistycznych, handlowych i innych.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w zakresie budownictwa przemysłowego – z przyjemnością przedstawimy dokładniej naszej możliwości i przygotujemy konkretną ofertę!

Wypełnij krótki formularz i zdobądź dopasowaną ofertę.

Lub zadaj nam pytanie: